вівторок, 7 лютого 2017 р.

Відеоконкурс "Зміни світ"

В рамках курсу критичного мислення «Наука повсякденного мислення» Alumni Fund Ukraine / Фонд Випускників України проведе відеоконкурс «Зміни світ»!
Переможці отримають можливість продовжити своє навчання, отримавши призи: 1 місце – 10 000 грн., 2 і 3 місце – по 2 500 грн. Кошти можуть бути використані на навчання (англомовний табір для дитини, курси англійської мови для дорослих/дітей, тощо).
Цей конкурс розрахований на тих учасників, які повністю пройдуть онлайн-курс “Наука повсякденного мислення” на Prometheus та поділяться своїми відкриттямиЩо потрібно для участі:
1. З 5 по 26 лютого завантажити 3-хвилинне відео “Зміни світ” про те, яким чином ви застосовуєте у своєму житті знання, отримані на курсі (завдання оголосять лектори курсу на останньому тижні навчання);
2. Надати сертифікат про проходження онлайн-курсу «Наука повсякденного мислення» на платформі Prometheus;
3. 19 березня – будуть названі переможці.

Участь у кінцевому завданні онлайн-курсу - це неймовірно хороший привід почати застосовувати отриманні знання у повсякденному житті. І, крім того, хороша можливість перемогти в конкурсі!

Журі конкурсу:
1. Надія Варгола, співзасновниця Alumni Fund Ukraine;
2. Світлана Лукасевич, співзасновниця Alumni Fund Ukraine;
3. Володимир Варгола, генеральний директор БО «Фонд Випускників України»;
4. Іван Примаченко, співзасновник Prometheus;
5. Дмитро Яблоновський, старший економіст Центру економічної стратегії, модератор курсу “Наука повсякденного мислення”;
6. Вікторія Бриндза соціологиня, викладачка курсу з критичного мислення в Українському Католицькому Університеті, учасниця Несторівської групи, модераторка курсу.

Навіть якщо хтось із охочих не встиг зареєструватись на курс та виконати необхідні завдання, у них все ще є можливість зробити це і взяти участь в конкурсі, адже курс – постійно у відкритому доступі на платформі Prometheus: https://courses.prometheus.org.ua/…/…/THINK101/2016_T2/about!

Немає коментарів:

Дописати коментар