четвер, 6 вересня 2012 р.

Семінар з казкотерапії

Семінар розрахований на працівників психологічних служб, студентів-психологів та небайдужих батьків. 
Мета семінару- навчити створювати власні психотерапевтичні казки і використовувати ці знання , як корекційний та психотерапевтичний інструментарій. Семінар сертифікується. 
За детальною інформацією звертатись до організатора семінару . 
Організатори – Оксана Колісник 0973583222 
Марія Квілінська 0988972364 
Тренер: Підлипна Людмила , психолог, арт-трененр, ведуча власного арт-терапевтичного проекту, арт-терапевт, гештальт-терапевт, директор Івано-Франківського обласного центру практичної психології та соціальної роботи 
Увага! Кількість місць у групі - обмежена. Прохання зголоситись до 30.09.2012 з половиною оплати (організаційний внесок до цієї дати - 300 грн, на місці - 350 грн). Попередня реестрація - обов'язкова, більш детальну інформацію можна отримати в організаторів семінару. 
Завдяки казці діти виростають такими, якими вони є, адже в ній за її образами та сюжетами зашифровані психотерапевтичні методи подолання різноманітних проблем, підказки про те, як саме треба себе вести в тій чи іншій ситуації та навіть елементи, які формують характер. 
 Казкотерапія – один з найменш травмонебезпечних і безболісних способів психотерапії. Можливо, тому, що за допомогою казок або під їх впливом сформувався життєвий сценарій і за допомогою казки можна спробувати витягнути людину з цього невдалого життєвого сценарію. Адже в казкотерапії прийнято складати і розказувати казки, притчі, легенди, міфи й інші історії. Казка містить унікальну інформацію про особу автора і його внутрішній світ, вона допомагає зрозуміти очікування і прагнення, сильні і вразливі місця, особливості світовідчуття людини, і головне дає уявлення про його систему цінностей.
1. Основи казкотерапії. Презентація різних підходів та методів в казкотерапії.
2. Вправа «Казка мого життя».
3. Обговорення уроків казок.
4. Вправа «Мої життєві ресурси ( в пісковій терапії).
5. Методи і форми роботи з казками. 
6. Підходи до аналізу авторських казок. 
7. Схема психологічного аналізу казок.
8. Психологічна інтерпретація авторських казок про любов.
9. Ігри в казкотерапії . 
10. Створення авторських казок. Презентація авторського « Альбому казок» кожного учасника. Обговорення результатів групової терапії в казкотерапії. 
На виході кожен учасник отримає:
• Диск з 60 книгами з казкотерапії, матеріалами авторського проекту з казкотерапії, який виграв гранд Презедента України, аудіоказками , які мають психотерапевтичне спрямування. Роздруківки теоретичних матеріалів.
• Усвідомлення власних проблем за допомогою програвання образів казкових героїв
• Досвід інших учасників, крос-культурний підхід, зворотній зв'язок
• Знання про різні методи та підходи в казкотерапії
• Можливість розширення власної ідентичності, свого «Я» за допомогою програвання різних ролей та роботі в малих динамічних групах
• Дозволи на нові сценарії «власних казок» 

День проведення: 29-30 жовтня 2012 р.

Немає коментарів:

Дописати коментар