вівторок, 27 грудня 2011 р.

Новорічний настрій дітям-сиротам

25 грудня цього року студенти нашого університету (психолого-педагогічне відділення Інституту педагогіки та психології) та активні учасники волонтерського руху допомагали у створенні новорічного настрою громадським організаціям ТОГО «Танцювальний центр Ларівель» та  ТММГО «Віра, Надія, Любов».
У неділю, коли весь світ святкує Різдво (за Григоріанським стилем), громадські організації Тернополя створили чарівну атмосферу зимової казки у приміщенні обласної філармонії - новорічний благодійний концерт. Маленькі ангелятка засяяли на сцені, легенький сніжок закружляв під зимову святкову музику. Дід Мороз і Снігурочка зачитували дитячі листи, дарували подарунки, а танцювальні колективи – святкові виступи. Полька, танго, танець живота (дорослих і діток), хіп-хоп, сальса, ча-ча-ча, джаз та багато інших танцювальних напрямів були представлені глядачам на сцені. 
Серед запрошених були вихованці двох дитячих будинків – обласного комунального для дітей шкільного віку (С. Бандери) та притулку для неповнолітніх (Стрімка). 34 дитини отримали подарунки (солодощі та зошити) від яскравих помічників Дідуся Мороза – волонтерів. Усі присутні отримали море позитивних вражень та заряд новорічного настрою. А головна нагорода - радість і щастя у дитячих оченятах і серцях!

Немає коментарів:

Дописати коментар