вівторок, 23 квітня 2019 р.

Вітаємо з Всеукраїнським днем психолога!

Сьогодні відзначається всеукраїнський день психолога. Українські фахівці-психологи відзначають професійне свято.
Робота психологів затребувана в Україні — професійні психологи працюють у сферах медицини, освіти, реклами (в тому числі — політичної), а також у збройних силах та державних відомствах. Фахівці-психологи надають допомогу тим, хто постраждав від війни на сході України, або втратив на ній близьких. Нерідко психологи надають таку допомогу на волонтерській основі. Все більшої популярності з кожним роком набуває серед українців і звернення до приватних фахівців для вирішення особистісних криз. День психолога 23 квітня — молоде і поки що неформальне свято. Проте, це відмінний привід привітати колег або знайомих, які присвятили своє життя цій непростій і важливої професії.
Робота психолога дуже тонка і багатогранна, вона вимагає великої віддачі і повного спокою власної душі! Тому в День психолога хочеться побажати терпіння, натхнення і задоволення від роботи!

***
У психологів багато турбот:
Всіх нас вислухати, всім дати поради.
У день психолога, нехай хоч раз в рік,
Але ми скажемо спасибі за це.
А ще потрібно їм побажати,
Щоб було всього і побільше:
Щоб радості був повний сад,
І щоб цвів він яскравіше і довше.
Щоб зірки сміялися з небес,
Щоб щастя навколо не закінчувалося.
Щоб життя була повним чудес,
І мрії нескінченно збувалися.

Шановні психологи, ви приносите людям гармонію, добро, спокій на душі! Нехай клієнти завжди будуть чуйні і вдячні! А вам бажаємо не забувати про власний відпочинок і благополуччя!
Немає коментарів:

Дописати коментар

ВІДТЕПЕР ШУКАЙТЕ НАС ТУТ ✋👇

ОСНОВНІ СТОРІНКИ У МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ  https://tnpu.edu.ua/vyhovna%20robota/sps.php  https://www.instagram.com/ps_tnpu/  T...