Психологічне консультування


    У житті кожної людини бувають важкі моменти, кризові ситуації, коли гостро необхідна психологічна допомога і підтримка, яку може надати лише професійний психолог. У нашому університеті є така можливість. Ти можеш задати будь-яке питання, яке цікавить тебе, на котре важко знайти відповідь.
Хто такий психолог?
ПСИХОЛОГ — це фахівець, який має гуманітарну (університетську) освіту, в першу чергу, займається дослідженням загальних закономірностей людської психіки, її проявів. Він може проводити психологічну діагностику, тестування, консультувати з певних проблем, корегувати поведінку людини, проводити тренінги розвитку.
Існує стереотип, що психолог є фахівцем, подібним до лікаря, разом з тим, він не має прямого відношення до медицини і психіатрії. Він має гуманітарну (університетську) освіту, тому не може призначати ліків.
Психолог не працює з проблемами, він працює з кожною окремою особистістю. Звісно є певні сфери, на які орієнтується психолог в роботі зі студентами, такими є самооцінка, внутрішні конфлікти, стан стресу та інше. Індивідуальні консультації проявляють свою особливість в тому, що до кожної окремої людини проявляється індивідуальний підхід у визначенні ситуації, яка має певні складнощі саме на сьогодні, саме в даному періоді життя людини.
Завданням психолога є створення умов для усвідомлення ситуації людиною, а також пошук і відкриття ресурсів для того, щоб особистість змогла вирішити проблемну ситуацію. Психолог лише допомагає, а не вирішує проблему за людину, хоча вони працюють у спільному тандемі.
Інтернет-консультування – це альтернативне джерело психологічної допомоги у випадках, коли традиційне  психологічне консультування недоступне чи неможливе, крім того – для деяких людей це єдиний спосіб отримати консультацію психолога.
Надсилай своє запитання на е-мейл - sps@tnpu.edu.ua, або ж заповнюй онлайн-заявку – і в найкоротший термін отримаєш відповідь.

Індивідуальне консультування. Якщо у тебе є запитання, але немає відповідей, ти не впевнений в собі чи хочеш більше пізнати  свою особистість, пропонуємо записатися на індивідуальну консультацію до практичного психолога (27 каб., відділ у справах молоді). 

Все, що тебе цікавить, що може допомогти чи сприяти вирішенню певних життєвих питань.

Будемо раді допомогти! :) 

Практичний психолог - Ольга Логвись (аспірантка кафедри психології розвитку і консультування). 

Дні прийому:

Вівторок 
Четвер  

ВІДТЕПЕР ШУКАЙТЕ НАС ТУТ ✋👇

ОСНОВНІ СТОРІНКИ У МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ  https://tnpu.edu.ua/vyhovna%20robota/sps.php  https://www.instagram.com/ps_tnpu/  T...